#1 2008-05-02 19:51:07

goku2111

http://img117.imageshack.us/img117/7958/administratorat3.png

1510050
Skąd: Hrubieszów
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 41
Punktów :   
Ulubiony Bohater: Piccolo
Ulubiona Seria DB: Dragon Ball GT
Ulubiona Taktyka: Big Bang Attack
WWW

Film DBZ Legendarny Super Saiyan

Film Dragon Ball Z "Legendarny Super Saiyan" powstał w 1993 roku w Japonii w studiu Bird Studio i Toei Animation. Reżyserem tego filmu jest Shigeyasu Yamauchi. Reżyser również kilku innych kinówek DBZ. W filmie występuje świetna muzyka dopasowana do momentów akcji. Scenariusz też może być, lecz mam trochę do niego kilka zastrzeżeń, po prostu historia dziwnie opisana, do całej fabuły odcinków DBZ. Projekt też dla mnie dziwnie zrobiony, wszystkie miejsca i akcje nie pasują do odcinków DBZ. To są właśnie wady kinówek. Twórcą muzyki Shunsuke Kikuchi, scenariusz napisał Takao Koyama, natomiast projekt Toshihisa Kaiya. Oczywiście autorem jest wspaniały japończyk Akira Toriyama, twórca całej opowieści Dragon Ball. Film trwa 70 minut, czyli 1 godzinę i 10 minutę jak na kinówkę i film to za mało czasu. Niestety każdej kinówce o DB, największą wadą jest krótki czas trwania filmu.


Początek kinówki zaczyna się na Ziemi, kiedy to nasi bohaterowie występujący w tym filmie, czyli Goku, nasz Książe Saiyan Vegeta, jego syn z przyszłości Trunks, syn Goku mały Gohan no i przyjaciele Goku, poboczne postacie, odpoczywają przy pikniku, nagle zjawił się kosmiczny statek z pokojowymi zamiarami, na nim był Paragas i główna postać Brolli, syn Paragasa. Byli to Saiyanie czystej krwi, którzy przeżyli zniszczenie Planety Vegeta. Chcesz wiedzieć więcej na temat kinówki "Brolli Legendary Super Saiyan" to zapraszam do ściągania i oglądania. Polecam wszystkim, warto zobaczyć Brolliego w akcji:)

Oceniam film na dobry ponieważ jedynym momentem który najbardziej mi się podobał to tylko walka, lecz nieraz naprawdę mnie wkurzała z tej bezsilności bohaterów. Polecam film dla osób, które nie oglądały nigdy w życiu żadnych kinówek. Dlatego że możecie poznać tutaj poziom LSSJ, a także polecam dla zaawansowanych widzów, którzy ciągle gadają że LSSJ to nie poziom Sayian, no cóż trudno z nimi gadać o tym, dlatego polecam im tą kinówke i radzę posłuchać dobrze, żebyście wiedzieli.

Offline

 

#2 2010-05-25 07:16:09

 Shizou

SSJ1

9552101
Skąd: Giżycko
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiony Bohater: Goku
Ulubiona Seria DB: DBZ
WWW

Re: Film DBZ Legendarny Super Saiyan

Film jest dobry ja na 1993 rok goku masz racje walki są najlepsze

Ostatnio edytowany przez Shizou (2010-05-25 07:16:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe w Żywicu są szkolenia makijaż permanentny